W Bogu jest coś z dziadka

W Bogu jest coś z dziadka

Eliana Palma, chilijska babcia, dzieli się swoimi przemyśleniami na temat roli dziadków w rodzinie i społeczeństwie, i opowiada o tym jak była szczęśliwa podczas 60 lat spędzonych z jej mężem, Tito.

Świadectwa
Niezwykłe rodzinne wakacje

Niezwykłe rodzinne wakacje

Lucy i jej rodzina mieszka w Meksyku. Od 15 lat spędzają każdy Wielki Tydzień biorąc udział w Rodzinnym Projekcie Wiejskim. Odkryli, że wakacje sią przede wszystkim czasem rodzinnym, a przez to są doskonałą okazją do wzrastania razem jako rodzina, czyli innymi słowy – po każdych wakacjach powinni być nieco lepszymi ludźmi niż przed nimi.

Świadectwa
Droga Krzyżowa w Jerozolimie </br> ze św. Josemarią

Droga Krzyżowa w Jerozolimie
ze św. Josemarią

Maryla z Katowic opowiada nam o swoim doświadczeniu przejścia ulicami Jerozolimy Drogi Krzyżowej, której towarzyszyło rozważanie Drogi Krzyżowej świętego Josemarii - podczas pielgrzymki, którą odbyła wraz z grupą znajomych.

Świadectwa
Gaëlle, Francja

Gaëlle, Francja

Gaëlle jest Francuzką, aktualnie studiuje w Rzymie w ramach wymiany uniwersyteckiej. Dwa lata temu nawróciła się, a w przyszłym roku wychodzi za mąż. „Tak, pójdę na Mszę św. w liturgiczne wspomnienie św. Josemaríi 26 czerwca. Tego dnia są również moje urodziny i bardzo się cieszę, że mogę je świętować wraz z nim”.

Świadectwa
Pammy, Filipiny

Pammy, Filipiny

Pammy Vital mieszka na Filipinach. Ma męża Bryan’a i dwójkę dzieci. Pracuje w firmie budowlanej. Jej ulubioną myślą św. Josemaríi jest ta, że bycie miłą i dobrą dla ludzi, których nie lubi się, jest sposobem, by się uświęcać.

Świadectwa