Nowenna o pracę: nowe świadectwa łask (2)

Nieustannie spływają do nas listy osób, które znalazły pracę po odmówieniu "Nowenny o pracę" do św. Josemarii.

Łaski otrzymane
Opus Dei - Nowenna o pracę: nowe świadectwa łask (2)

W czasach ekonomicznego kryzysu wielu ludzi straciło pracę i ma poważne trudności z utrzymaniem rodziny.  Jako ten, który zachęcał do uświęcania zwykłej pracy, św. Josemaria jest naturalnym orędownikiem osób szukających pracy i dręczonych obawami utraty swego obecnego miejsca zatrudnienia.

Powyżej znajduje się odnośnik do nowenny w intencji pracy, z której skorzystało już tysiące ludzi, aby w ten sposób prosić św. Josemarię o wstawiennictwo w znalezieniu lub utrzymaniu pracy.  Skorzystaj z niej i wyślij ją innym znajomym lub krewnym szukającym pracy.

Nowenna okazała się bardzo skuteczna.  Poniżej zamieszczono zaledwie kilka świadectw osób, które uzyskały pomoc dzięki niej ( od maja do sierpnia 2011 ).

Nigdy w życiu nie doświadczyłam takiej łaski

Od ośmiu lat szukam pracy, wypłakałam już wszystkie chyba łzy. Przez cztery lata nie byłam na żadnej rozmowie o pracę ,kilka lat temu zamieściłam swój profil na jedynym z portali, znalazłam nowennę i odmówiłam praktycznie płacząc. Następnego dnia zadzwonił rano telefon. Nie minęło nawet 10 godzin i zaproszono mnie w sprawie pracy, nawet nie wysłałam CV. Nigdy  w życiu nie doświadczyłam takiej łaski

Marzena z Warszawy Maryja mnie wysłuchała i dała mi tego świętego

Mam na imię Dawid. Od roku borykałem się z problemem pracy, nie mogłem jej dostać. Próbowałem wszędzie, zawierzyłem Maryi, odmówiłem różaniec w intencji pracy, zaraz potem w przypadkowy sposób znalazłem nowennę do Św. Josemarii i zacząłem ją odmawiać, radując się że Maryja mnie wysłuchała i dała mi tego świętego. Po niecałym miesiącu otrzymałem pracę w niesamowity sposób. To Cud. Miałem też wątpliwości myślałem że święty Josemaria o mnie zapomniał, ale jak mógł o mnie zapomnieć :)

Dawid Zaproponowano mi pracę

Od kilku miesięcy bezskutecznie poszukiwałam pracy. W internecie znalazłam nowennę do Josemarii Escrivy, którą odmawiałam z głęboką wiarą i nadzieją. W dziewiątym dniu odmawiania nowenny zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną, po tygodniu zaproponowano pracę.

Anna z Warszawy Zostałam przyjęta!

Pragnę się podzielić niezwykle radosną nowiną. Od pewnego czasu, tzn od około miesiąca poszukiwałam pracy. Było wiele telefonów z zaproszeniami na rozmowy kwalifikacyjne, niepotwierdzone jednak informacjami zwrotnymi o przyjęciu mnie do pracy. Zaczęłam odmawiać nowennę do św. Josemarii Escrivy o znalezienie takiej pracy jaką zaplanował dla mnie Pan Bóg. W drugim cyklu regularnej i szczerej modlitwy dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę, po której wyszłam bardzo zadowolona. Po upływie dwóch dni otrzymałam wiadomość,że zostałam przyjęta!

Anna z Łodzi

Otrzymałem ciekawe zlecenie Na początku ubiegłego roku, w marcu, odmówiłem nowennę do św. Josemarii Escrivy w intencji znalezienia zlecenia (pracy). Jestem od lat zatrudniony w tej samej firmie, ale przez ponad miesiąc nie miałem wewnętrznego zlecenia na pracę w projecie.

Otrzymane zlecenie było znacznie ciekawsze, niż mogłem się spodziewać i zaowocowało przyjęciem mnie do nowego zespołu. Wierzę, że doświadczyłem łaski znalezienia dobrego zlecenia za pośrednictwem św. Josemarii Escrivy.

Jerzy S.